غذای شرکتی سالم در سال ۱۴۰۲

سفارش غذای شرکتی سالم برای سازمان ها و شرکت ها، توسط مجموعه فودیسا با رعایت اصول طبخ و تولید غذا در فودیسا

۱۱/۰۴/۱۴۰۲

می دانید مهم ترین معیار انتخاب منوی بهترین غذای شرکتی سالم در سال ۱۴۰۲ چیست؟

چه غذاهایی می تواند راندمان کاری اعضای گروه یک شرکت را افزایش دهد؟ چه نوع غذاهایی باید برای سرو ناهار و شام کارمندان انتخاب شود تا بتواند رضایت جمع زیادی از کارمندان را به دست آورد و روزانه با داشتن تنوع بالا دغدغه خوراک را از کارکنان یک مجموعه برطرف سازد؟ پس تا پایان متن با ما همراه باشید تا شما را با مهمترین معیار انتخاب یک منوی غذای شرکتی آشنا کنیم.

بهترین انتخاب منوی غذای شرکتی در فودیسا

همان طور که میدانید تمام کارکنان شرکت ها، ادارات، سازمان ها و… برای انجام فعالیت های خود به سطح بالایی از انرژی نیاز دارند که در این میان کیفیت غذای روزانه به همراه کمیت آن می تواند رابطه مستقیمی با عملکرد کارکنان و میزان بازدهی آنها داشته باشد، از این رو بیشتر شرکت ها و سازمان ها سعی کرده ارائه دادن غذا در وعده های مختلف را یکی از مهمترین فاکتورها جهت افزایش عملکرد کارکنان خود در نظر بگیرند؛ زیرا آنچه به افراد در حال فعالیت،  انرژی می بخشد گلوکز موجود در غذای فرد می باشد، پس زمانی مغز و بدن می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد که گلوکز خوبی را از طریق مواد خوراکی دریافت نماید.

البته هر نوع خوراکی نمی تواند میزان گلوکز مورد نیاز فرد را تامین نماید، پس بهتر است در انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا به دنبال غذاهایی باشید که زود هضم هستند و سطح بالایی نشاسته را در خود جای داده اند.

منو غذایی شرکتی فودیسا مناسب ترین انتخاب در سال ۱۴۰۲

بیشتر افرادی که در شرکت ها و ادارات استان تهران در حال فعالیت هستند غالبا به دلیل طولانی بودن مسافت منزل تا محل کار حداقل یکی از خوراک های روزانه خود مانند صبحانه، ناهار و یا شام را حتما در فضای کاری خود میل می کنند که در این میان برخی از شرکت ها تهیه یک و یا چند وعده غذایی کارکنان خود را بر عهده می گیرند. اما باید گفت سازمان هایی که سفارش غذای شرکتی را برای مجموعه کارمندان خود فراهم می آورند لازم است در مورد انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا حتما به مواردی مانند:

کیفیت غذای شرکتی

تنوع منو غذای پرسنلی

تغییر منو غذای شرکتی

نحوه پخت غذا

سفارش آنلاین غذای سازمانی

سفارش غذای شرکتی

تهیه غذا از بهترین مواد اولیه

و بسیاری فاکتورهای مهم دیگر توجه کافی داشته باشند.

کیفیت غذای شرکتی فودیسا چگونه است؟

زمانی که صحبت از کیفیت غذای شرکتی به میان می آید تمام حواس ها به سمت کیفیت و تازه بودن مواد اولیه و همچنین نحوه پخت غذا معطوف می شود. چنانچه در انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا از تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شود بدون شک طعم و مزه مطلوب تری در انواع غذاها احساس خواهد شد، به همین دلیل است که بهترین کترینگ ها همیشه از مواد اولیه ای تهیه شده  که به صورت روزانه خریداری می شوند.

بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم قبل از انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا حتما با بازدید از کیفیت مواد اولیه و همینطور شیوه طبخ غذا و از همه مهمتر حفظ بهداشت محیط آشپزخانه و دارا بودن کارت بهداشت تمام کارکنان تهیه کترینگ کیبو با اطمینان کامل تهیه غذای خود و دیگر اعضای مجموعه را انجام دهید؛ زیرا مجموعه فودیسا سلامت کارکنان را مهمترین اولویت کار خود می دانند و هیچ گاه با استفاده از مواد اولیه نا مرغوب و ارزان قیمت سعی نمی کنند تا عملکرد کارکنان یک مجموعه را کاهش دهند.

   

تنوع منوی غذای شرکتی فودیسا چگونه است؟

از آنجایی که منوی غذای شرکتی با طیف گسترده ای از ذائقه ها و سلیقه ها رو به رو می باشد بنابراین لازم است تا منوی غذای پرسنلی  از تنوع مناسبی برخوردار باشد. چون همانطور که افراد یک خانواده ذائقه های متفاوتی دارند پس کارکنان یک شرکت هم دارای سلیقه و. ذائقه های مختلفی هستند. بنابراین در هنگام انتخاب منوی سازمانی کترینگ فودیسا غذاهایی را سفارش دهید که منطبق با طبع جمع زیادی از مجموعه باشد؛ زیرا تیم کترینگ فودیسا با ارائه دادن تعداد زیادی غذای اصلی و انواع خورش ها سعی کرده است با قرار دادن چندین مخلفات و دورچین ها نظر هر نوع ذائقه ای را به سمت خود جلب کند و قدرت انتخاب گسترده تری را برای مشتریان خود فراهم آورد.

در واقع این موضوع می تواند رضایت شرکت ها را در زمان انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا را بالاتر ببرد. البته فراموش نکنید در انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا برای شرکت ها و سازمان ها هیچ گاه غذاهای چرب و خورش های سنگین و از همه مهمتر فست فودها را انتخاب نکنید؛ زیرا دیر هضم هستند و جهت آزاد سازی گلوکز مورد نیاز فرد به مقدار زیادی اکسیژن احتیاج دارند. پس در نهایت برای فرد مصرف کننده خستگی و بی حوصلگی را به وجود می آورد.

تغییر منو غذای شرکتی

مطمئنا در انتخاب منوی غذای پرسنلی فودیسا اگر شما بارها به طور مداوم یک طعم غذا را تجربه کنید خسته شده و دیگر غذای انتخابی شما طعم دلچسبی نخواهد داشت. پس یکی از مهمترین معیار انتخاب منو غذای پرسنلی فودیسا تغییر لیست منوی غذای شرکتی به صورت دوره ای می باشد. بنابراین قبل از عقد قرارداد با آشپزخانه صنعتی فودیسا لازم است برای کارکنان خود حتما انتخاب بین هشت تا ده نوع غذا را سفارش دهید تا سرآشپزان مجموعه فودیسا غذای شرکتی ارائه داده به شما را در بازه های زمانی مختلف تغییر دهند و در هر فصلی از سال بتوانند رضایت مشتریان را با طیف گسترده ای از غذاهای خوشمزه همراه با دورچین ها ی دلچسب و بهترین دیزاین غذا  به دست آورند.

 مزایای سفارش از منوی غذایی شرکتی فودیسا

شما با انتخاب فودیسا می توانید مجموعه ای از غذاهای خوشمزه را در ظروف ماکروفری به شکل کاملا بهداشتی و پلمپ شده به آدرس درخواست شده تحویل بگیرید. شما در ارتباط با فودیسا این شرایط را در اختیار دارید تا با انواع کباب ها، پلوها، فینگر فودها، پیش غذاها، خورش ها و هر نوع غذای مشهور ایرانی و خارجی آشنا شوید و طعم واقعی یک خوراک لذیذ را بچشید.

دسته بندی ها